| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
41 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| VOXX | |
| PASIŪLYMAI | |
| DYDIS | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,38 € už porą (su kodu: TURBO) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 10,12 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Medžiaga | bambukas |
|---|---|
| Sudėtis | 80 % bambuko, 17 % poliamido, 3 % elastano |
| Kojinių aukštis | Žemas |
| Temperatūros klasė | A (nuo +10 °C iki +35 °C) |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Gamintojas | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281076893 |
Ieškote kojinių, pagamintų iš patogios bambuko medžiagos, turinčios natūralią antibakterinę apsaugą? Tuomet čekų prekės ženklo " Voxx" kojinės yra tinkamas pasirinkimas.
Kojinės sportui ar vaikščiojimui, pramogoms ar poilsiui namuose? Būtinai pasirinkite šias bambukines kojines! Bambuko kojinės yra labai malonios liesti. Jie pasižymi antialerginiu ir antibakteriniu poveikiu. Kojinės yra gerai pagamintos, jos turi nespaudžiančią grandinėlę.
Daugiau informacijos rasite toliau pateiktoje klasikinėje gaminio informacijoje.
| Medžiaga | bambukas |
|---|---|
| Sudėtis | 80 % bambuko, 17 % poliamido, 3 % elastano |
| Kojinių aukštis | Žemas |
| Temperatūros klasė | A (nuo +10 °C iki +35 °C) |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Gamintojas | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281076893 |
375 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
VOXX kojinės
Super kojinės, išlaiko savo formą ir po skalbimo yra kaip naujos.
Čekija
VoXX baltos bambuko kojinės
Super kojinės ir šauni medžiaga.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis