| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| GOSH - VYRAI | ||
| MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 75-84 | 31,5 |
| M | 85-94 | 36 |
| L | 95-104 | 37,5 |
| XL | 105-109 | 39,5 |
| XXL | 110-115 | 40,5 |
| 3XL | 116-121 | 43 |
|
13,99 €
11,99 €
8,99 €
su kodu: TURBO
|
| Išsaugoti 2,00 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 8,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008037025 |
- tai " ". Aukštos kokybės medvilniniai šortai iš gamintojo, gaminančio kokybiškus ir patogius šortus. Įdomus elementas yra netradiciškai į " " vidų įsiūta guma, kuri iš dalies matoma ir išorėje.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Praha, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008037025 |
81 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Kokybė
Kokybė
Čekija
Patogus
Labai patogu
Čekija
viršuje
Geriausi šortai. Klasikinis ir gražus dizainas. geriausi šortai
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis