| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - VYRAI | ||
| MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,49 €
10,49 €
su kodu: MEGA
|
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 10,49 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | poliesteris |
| Sudėtis | 100 % poliesteris |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
Patirk tobulą komfortą su vyriškais satino laisvais bokseriais Styx.Jų elegantiškas, nesenstantis dizainas, kartu su malonia medžiaga, suteiks tau pasitikėjimą ir komfortą kasdieniam dėvėjimui bei ypatingoms progoms.Be to, kaip čekų prekės ženklo Styx produktas, gali būti tikras, kad dėvi kokybę su ilgametėmis tradicijomis.
Laisvi bokseriai pagaminti iš poliesterio satino, kuris suteikia keletą pagrindinių privalumų.Satino laisvi bokseriai Styx yra lengvi ir švelnūs prisilietimui, tačiau pakankamai kvėpuojantys, todėl tinka net ilgesnėms dienoms, kai esi nuolat užsiėmęs.Laisvi bokseriai suteiks tau malonaus prabangos pojūtį kiekvieną dieną.Be to, poliesteris yra žinomas dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo pažeidimams.
Spalva su švelniu blizgesiu suteikia šiems laisviems bokseriams nesenstantį ir elegantišką išvaizdą.Klasikinė guma juosmenyje užtikrina, kad laisvi bokseriai nesusispaus, nespaus ir neįsirėš.Praktiškas laisvas kirpimas yra idealus maksimaliai judėjimo laisvei, todėl puikiai tinka ne tik ypatingoms progoms, bet ir tinginiavimui ant sofos ar sekmadienio poilsiui lovoje.
Čekijos prekės ženklas Styx yra žinomas tarp klientų dėl savo laisvų bokserių su išskirtiniais raštais ryškiomis spalvomis.Pagrindinė šio prekės ženklo populiarumo priežastis yra malonios medžiagos ir puikūs kirpimai, kuriuos išbandėme patys.Styx priklauso mūsų privačioms prekės ženklams ir už produktų kokybę dedame ranką į ugnį.
Kad galėtum kuo ilgiau mėgautis savo mėgstamais laisvais bokseriais, rekomenduojame laikytis šių patarimų.
Patarimas:Rasti tinkamą apatinio trikotažo gabalėlį, kuris puikiai tinka, kartais yra sudėtinga.Kai jį randi, verta juo gerai rūpintis, kad ilgai tarnautų.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | poliesteris |
| Sudėtis | 100 % poliesteris |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
34 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
"Styx" šortai
Gražūs, gerai prigludę šortai.
Čekija
Super
Kokybiškas produktas.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis