| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - VYRAI | ||
| MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
15,99 €
9,99 €
5,99 €
su kodu: MEGA
|
| Išsaugoti 6,00 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 5,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007973263 |
Ieškai laisvų bokserių, kurie derina stilių, komfortą ir aukščiausią kokybę?Tuomet šie Styx laisvi bokseriai yra būtent tau!Jie suteiks tau tobulą kvėpavimą ir komfortą kasdieniam dėvėjimui.Dėl išskirtinio kirpimo puikiai priglunda ir tinka ne tik kasdieniam dėvėjimui, bet ir intensyvesnei sportinei veiklai ar namų poilsiui.
Laisvi bokseriai pagaminti iš aukščiausios kokybės 100% medvilnės, kuri yra ne tik švelni prisilietimui, bet ir puikiai kvėpuojanti.Tai reiškia, kad net visą dieną dėvint jausiesi gaiviai ir patogiai.Medvilnė taip pat yra hipoalerginė, todėl ją įvertins ir tie, kurie turi jautresnę odą.Ši medžiaga taip pat pakankamai atspari, kad atlaikytų dažną skalbimą ir išlaikytų minkštumą bei ryškias spalvas.
Dėl laisvo kirpimo šiuose laisvuose bokseriuose jausiesi visiškai patogiai, nes jie suteikia pakankamai vietos natūraliam judėjimui.Tvirta, bet patogi išausta guma su Styx logotipu suteikia laisviems bokseriams modernią sportinę išvaizdą ir užtikrina, kad apatiniai puikiai laikytųsi vietoje.Populiarus languotas raštas yra nesenstantis ir niekada neišeina iš mados, todėl laisvi bokseriai puikiai tinka bet kokiai spintai.
Styx apatiniai patiks ypač tiems, kuriems svarbus individualumas.Styx laisvi bokseriai žaidžia visomis spalvomis ir yra momentinis nuotaikos ir pasitikėjimo savimi pakėlėjas.Be to, gali tikėtis aukščiausios kokybės medžiagų ir atlikimo.Spalvingi vyriški Styx laisvi bokseriai yra puikus pasirinkimas ir kaip dovana, nes su jais tiesiog negali suklysti.Be to, jie visiškai siuvami Čekijoje.
Patarimas:Tapk apatinių drabužių priežiūros ekspertu su patarimais mūsų straipsnyje ir suteik savo mėgstamiems drabužiams priežiūrą, kurios jie nusipelno.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007973263 |
227 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
maloni medžiaga, spalva ir dydis atitinka paveikslėlyje/apraše pateiktą informaciją
Čekija
Gerai
Čekija
TAIP
Taip, žmogau! Štai ko tu nori!
Čekija
Prabangus
Super prekės ženklas. Gera medžiaga ir kirpimas. Esu patenkintas.
Čekija
geriausias
Šaunus trikampis. Man patinka juos dėvėti
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis