| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - VYRAI | ||
| MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,49 €
10,49 €
su kodu: MEGA
|
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 10,49 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007911593 |
Ieškai laisvų bokserių, kurie sujungia patogumą, originalumą ir kokybišką apdirbimą?Vyriški laisvos bokseriai Styx su išausta sportine guma yra būtent tai, ko tau reikia!Patogi medžiaga suteikia maksimalų komfortą kasdieniam dėvėjimui, o jų originalūs raštai garantuoja stilių, kurio niekas kitas neturi.Be to, tai yra čekiškas produktas, kuris garantuoja kokybę ir precizišką apdirbimą.
Laisvos bokseriai Styx pagaminti iš 100% medvilnės, tai reiškia, kad jie yra kvėpuojantys, lengvi ir malonūs liesti.Medvilnė užtikrina puikią oro cirkuliaciją, todėl jausiesi gaiviai net po visos dienos dėvėjimo.Ši natūrali medžiaga taip pat yra patvari ir maloni odai, ką įvertinsi tiek kasdien dėvėdamas, tiek ilsėdamasis namuose.
Dėl laisvesnio kirpimo laisvos bokseriai suteikia maksimalią judėjimo laisvę, ką įvertinsi ne tik kasdien, bet ir sportuojant.Išausta sportinė guma užtikrina, kad laisvos bokseriai puikiai laikosi vietoje ir niekur nespaudžia.Ryškios spalvos ir unikalūs raštai paverčia šiuos laisvos bokserius unikaliu kūriniu, kuris įneš į tavo spintą šiek tiek originalumo ir linksmybių.
Apatinis trikotažas Styx patiks ypač tiems, kuriems svarbus asmeniškumas.Laisvos bokseriai Styx spindi visomis spalvomis ir yra momentinis nuotaikos bei pasitikėjimo savimi pakėlėjas.Be to, gali tikėtis aukščiausios kokybės medžiagų ir apdirbimo.Spalvingi vyriški laisvos bokseriai Styx yra puikus pasirinkimas ir kaip dovana, nes su jais tiesiog negali suklysti.Be to, jie visiškai siuvami Čekijoje.
Patarimas:Tapk apatinių drabužių priežiūros ekspertu su patarimais mūsų straipsnyje ir suteik savo mėgstamiems kūriniams priežiūrą, kurios jie nusipelno.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007911593 |
488 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Pro:
Tiesiog nuostabūs šortai
Čekija
Pro:
Pasitenkinimas
Čekija
Originalus
Gražus šortų motyvas, originali koncepcija
Čekija
Tiesiog kokybiški, tinka kaip pirštinė :)
Čekija
Pasitenkinimas
Puiku. Labai gražu. :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis