| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
31 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| PUMA - VYRAI | ||
| BOKSERIAI / TRUMPIKĖS / ŠORTAI | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
✅ 12,80 € už vienetą (su kodu: TURBO) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 25,59 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Vokietija, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245802536 |
Mėgaukis tobulu komforto ir modernaus stiliaus deriniu su vyriškais bokseriais Puma.Dėl kokybiškos medžiagos ir nesenstančio dizaino jie yra idealūs kasdieniam dėvėjimui, nesvarbu, ar tai būtų darbas, sportas ar tiesiog namų poilsis.Bokseriai Puma pradžiugins kiekvieną vyrą, kuris ieško paprasto išvaizdos ir maksimalaus kokybės savo komfortui.
Bokseriai pagaminti iš aukščiausios kokybės medvilnės mišinio su elastano priedu, kas užtikrina jų minkštumą, pralaidumą orui ir elastingumą.Medvilnės pagrindas suteikia malonų pojūtį ant odos, o elastanas užtikrina, kad bokseriai prisitaikys prie tavo kūno ir išlaikys savo formą net po pakartotinio dėvėjimo.
Nesenstantis spalvų derinys ras savo vietą kiekvieno stilingo vyro spintoje.Juosmens guma su Puma logotipu suteikia bokseriams šiek tiek sportišką išvaizdą.Ilgesnės klešnės užtikrina komfortą ir palaikymą visą dieną, nesvarbu, ar tavęs laukia ilga diena biure, už vairo ar intensyvesnė sportinė veikla.Praktiškas kirpimas leidžia laisvai judėti ir tinka tiek aktyviam gyvenimo būdui, tiek ramioms akimirkoms.
Puma prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl savo drabužių ir apatinių, kuriuos dėvi žinomi sportininkai.Kojinės, marškinėliai, liemenėlės ar bokseriai Puma gali būti dėvimi ne tik sporto salėje, bet ir visoms progoms, jie nepadarys gėdos nei išvykoje, nei darbe.Kad ir kokį drabužį pasirinktum, gali tikėtis malonios medžiagos ir preciziško kirpimo, kuris tau tiesiog tiks.
Kad tavo nauji bokseriai ilgai tarnautų, rekomenduojame laikytis šių nurodymų.
Patarimas:Rasti mėgstamus apatinius kartais yra ilga kelionė, todėl norime, kad tavo mėgstami drabužiai ilgai tarnautų.Todėl pas mus rasi taip pat daug puikių patarimų apatinių skalbimui, tokių kaip skalbimo popieriai ar maišeliai subtiliems drabužiams.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Vokietija, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245802536 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis