| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Naujas produktas
821 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| NEDETO - VYRAI | ||
| VYRIŠKI BOKSERIAI IR (ARBA) ŠLEPETĖS | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 5,16 € už vienetą (su kodu: ALFA) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 0 |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 51,59 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
Pasirūpink maksimaliu komfortu su vyriškais bokseriais Nedeto, kurie sukurti kasdieniam dėvėjimui ir stilingai išvaizdai.Paprastas elegantiškas dizainas juodos spalvos tinka bet kokiai progai, nesvarbu, ar ruošiesi į darbą, sportuoti, ar tiesiog tinginiauti ant sofos.Su šiais bokseriais jausiesi patogiai ir užtikrintai visą dieną.
Bokseriai Nedeto pagaminti iš medvilnės ir elastano derinio, kuris užtikrina švelnumą ir tuo pačiu elastingumą.Medvilnė yra kvėpuojanti ir maloni liesti, o elastanas leidžia apatiniams puikiai prisitaikyti prie tavo kūno ir suteikti tau tobulą komfortą kasdienės veiklos metu.Ši medžiaga yra puikus pasirinkimas tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek tavo ypatingiems sportiniams pasiekimams.
Vyriški bokseriai Nedeto turi paprastą, minimalistinę išvaizdą su įausta guma juosmenyje, kuri tvirtai laiko, bet nespaudžia.Ilgesnės klešnės yra praktiškos ir suteikia maksimalų komfortą, nesvarbu, ar sėdi biure, ar kopinėji po kalnus.Šis klasikinio kirpimo ir elastingos gumos derinys užtikrina, kad bokseriai puikiai tiks bet kokiai figūrai.
Apatinius Nedeto ne tik parduodame, bet ir patys juos gaminame.Tai reiškia, kad juos kruopščiai išbandėme patys ir negalime jų atsisakyti.Nesvarbu, ar užsisakysi bokserius, ar kojines, visada gali tikėtis aukščiausios kokybės už prieinamą kainą.Prekės ženklas Nedeto siūlo ne tik vyrams, bet ir moterims – asortimente rasi ir stilingų kelnaičių (įskaitant menstruacines).Bokseriai pagaminti Turkijoje
Kad šie bokseriai tarnautų kuo ilgiau ir išlaikytų savo pradinę išvaizdą bei elastingumą, rekomenduojame laikytis šių nurodymų:
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473209252 |
3 240 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Boksininkai
Maloni medžiaga ir puikiai tinka dėvėti. Didelis pagyrimas!
Čekija
Super boksininkai
Pigūs ir patogūs bokseriai, dėviu juos kiekvieną dieną.
Čekija
Šortai
Šortus turėjau maždaug šešis mėnesius. Viena dalis buvo iš dalies suplyšusi per siūlę. Po kelių skalbimų pradėjo degraduoti elastinė dalis, kuri pamažu suiro. Nededame jų į džiovyklę ir skalbiame 30 °C temperatūroje.
Čekija
Čekija
Super
Čekija
NE kokybė
Absoliučiai triuškinanti kokybė, tai yra rinkodaros triukas su nuolaida, šortai nėra verti net 50,-. Pigiausia plona medžiaga, XL šortai maži, iškart įbrėžimai ant kirkšnių. Neapsigaukite melagingai parašytais atsiliepimais. Gėdinga
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis