| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| DIESEL - VYRAI | ||
| BOKSININKAI / ŠLEPETĖS / SPORTINIAI KOSTIUMAI | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
31,49 €
19,99 €
14,99 €
su kodu: TURBO
|
| Išsaugoti 11,50 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 14,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| puslapis | 30°C skalbimo mašina |
| Importuotojas | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Gamintojas | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837152727 |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| puslapis | 30°C skalbimo mašina |
| Importuotojas | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Gamintojas | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837152727 |
11 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
"Diesel" boksininkų šortai
Patogūs, kokybiški, už puikią kainą ir šaunūs. Mano vyrui neužtenka.
Nėra ką pridurti!
Čekija
Cool
Ei, jie visiškai šaunūs. Tikrai juos rinkitės, esu labai laimingas.
Čekija
Diesely
Mano mėgstamiausias prekės ženklas ir vėl nenuvylė. Esu sužavėta ir skiriu visus balus.
Čekija
Man patinka, kaip jie atrodo ant kūno
Jie siuvami protingai, nes priglunda prie kūno. Nerimavau, kad atrodysiu kaip trobelė, bet iš tiesų jaučiuosi labai patogiai ir net seksualiai.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis