| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| CALVIN KLEIN - VYRAI | ||
| BOKSININKŲ ŠORTAI / TRUMPIKĖS | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
35,99 €
23,99 €
19,19 €
su kodu: TURBO
|
| Išsaugoti 12,00 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 19,19 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 8 % elastano, 92 % medvilnės |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113179771 |
Calvin Klein bokserinių kelnaičių pristatinėti nereikia. Jie yra legendos tarp . Kas pusmetį visi laukia, kokią mados kolekciją jie pristatys šį kartą. Collection Calvin Klein yra bene geriausiai parduodamos briefs. Šių bokseriai skiriasi pagal rūšį: medvilnė, mikropluoštas, elastanas ir jų deriniai. "Klein" yra įsipareigojęs laikytis mados guru reputacijos ir tikrai nepateisina lūkesčių. Kokybės ir dizaino požiūriu jis akivaizdžiai išlieka dėmesio centre.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 8 % elastano, 92 % medvilnės |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | ilgiau |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113179771 |
8 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Teisingas aprašymas
Aprašymas atitinka tikrovę.
Čekija
Pasitenkinimas
Esu patenkintas.
Čekija
Yesoo
kokybiškos medžiagos, jau seniai perku tiek vyriškus, tiek moteriškus
Čekija
Puiku!
Puiku!
Čekija
Prabangus
Gražios spalvos, puiki medžiaga.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis