| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| DIESEL - VYRAI | ||
| BOKSININKAI / ŠLEPETĖS / SPORTINIAI KOSTIUMAI | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
49,99 €
43,99 €
32,99 €
su kodu: TURBO
|
| Išsaugoti 6,00 € |
|
|
✅ 11,00 € už vienetą (su kodu: TURBO) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 32,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | trumpesnis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Taip |
| Importuotojas | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Gamintojas | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192731210 |
Pasirink patikrintą stiliaus, komforto ir kokybės derinį su šiais vyriškais bokseriais iš Diesel.Elegantiška spalvų gama ir ryški išsiuvinėta guma su ikonišku logotipu suteiks tau pasitikėjimo, nesvarbu, kur būtum – namuose, darbe ar kelionėje.
Bokseriai pagaminti iš malonaus medvilnės ir elastano mišinio.Dėl to jie ne tik minkšti ir malonūs liesti, bet ir pakankamai elastingi, todėl puikiai priglunda ir prisitaiko prie tavo kūno, nevaržydami judesių.Be to, medvilnė yra kvėpuojanti ir tinkama net jautriai odai, ką įvertinsi dėvėdamas visą dieną.
Vienos spalvos dizainas su kontrastinga guma atrodo moderniai ir nesenstančiai.Išsiuvinėta guma su logotipu Diesel ne tik puikiai atrodo, bet ir gerai laikosi, nespaudžia ir bokseriai išlieka savo vietoje, nesvarbu, ar sėdi darbo susitikime, ar kopti į kalnus.Trumpesnės klešnės nesusisuka po kelnėmis ir garantuoja laisvę ir natūralų judėjimą.
Ikoniškas drabužių ir apatinių prekės ženklas Diesel tave sužavės savo paprastu stiliumi su originaliais elementais.Dėl to jie puikiai tinka bet kokiai spintai ir leidžia išryškinti tavo unikalią asmenybę.Nesvarbu, ar pasirinksi vyriškus bokserius, ar moterišką liemenėlę, visada gali tikėtis švelnių medžiagų ir išpuoselėtų kirpimų, kurie tau tiks kaip nulieti.
Kad tavo mėgstami apatiniai ilgai tarnautų, rekomenduojame laikytis šių patarimų.
Patarimas:Rasti tinkamą apatinį drabužį, kuris tau puikiai tiktų, kartais yra sudėtinga.Kai jį randi, verta juo tinkamai rūpintis, kad ilgai tarnautų.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| kojinės | trumpesnis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Taip |
| Importuotojas | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praha 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Gamintojas | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8055192731210 |
12 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
kostiumai
kokybiška medžiaga atitinka jos kokybę.
Čekija
Super
patogus dėvėti, guma nespaudžia,
Čekija
Esu visiškai sužavėtas
graži medžiaga, gražiai tinka.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis