| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - VYRAI | ||
| BOKSININKŲ ŠORTAI / TRUMPIKĖS | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
15,99 €
7,99 €
4,79 €
su kodu: MEGA
|
| Išsaugoti 8,00 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 4,79 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 47 % medvilnės, 47 % modalinis, 6 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
Pasimėgauk komfortu, kuris trunka visą dieną, su vyriškais bokseriais Styx klasikinių spalvų.Šie vyriški bokseriai su trumpesnėmis klešnėmis ir sportiniu guminiu juosmeniu yra idealus pasirinkimas kasdieniam dėvėjimui ir išskirtiniams sportiniams pasiekimams.Be to, gali pasikliauti tradicine lietuviška kokybe, kuri niekada nenuvils.
Bokseriai pagaminti iš aukščiausios kokybės medvilnės ir sintetinių pluoštų mišinio.Medvilnė yra kvėpuojanti ir švelni odai, o modalas suteikia medžiagai šilkinį minkštumą ir atsparumą dėvėjimui.Dėl elastano bokseriai prisitaiko prie tavo kūno ir užtikrina visišką judėjimo laisvę be jokių apribojimų.Šis medžiagų derinys užtikrina tobulą pusiausvyrą tarp komforto, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo.
Bokseriai Styx turi trumpesnes klešnes, kurios niekur nesiraito ir suteikia maksimalų judėjimo laisvumą.Sportinis juosmuo su Styx logotipu gerai laikosi vietoje, nespaudžia ir suteikia bokseriams modernią išvaizdą.Klasikinės spalvos prideda tavo garderobui laiko neįveikiamą eleganciją ir išskirtinį stilių.
Lietuviškas prekės ženklas Styx yra žinomas tarp klientų dėl savo laisvų bokserių su išskirtiniais raštais ryškiomis spalvomis.Pagrindinė šio prekės ženklo populiarumo priežastis yra malonios medžiagos ir puikūs kirpimai.Styx yra viena iš mūsų privačių prekių ženklų ir už produktų kokybę dedame ranką į ugnį.
Patarimas:Tapk apatinio trikotažo priežiūros ekspertu su patarimais mūsų straipsnyje ir suteik savo mėgstamiems drabužiams priežiūrą, kurios jie nusipelno.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 47 % medvilnės, 47 % modalinis, 6 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
53 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
:P
Man bėga seilės
Čekija
Tankis
Su šiais drabužiais man tikrai karšta.
Čekija
Bomb!!!!!!!
Svarbiausia, kad jos yra patogios ir lengvai dėvimos.
Čekija
džiaugsmas žiūrėti.
Daugiau neturiu ką pasakyti.
Čekija
Jie yra TOP
Aš tikrai norėčiau bokserių, o ne kelnaičių. Patogumas ir prabanga.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis