| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
0 Prekė ks
Šis produktas nebėra sandėlyje
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - VYRAI | ||
| BOKSININKŲ ŠORTAI / TRUMPIKĖS | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
15,99 €
11,49 €
6,89 €
su kodu: MEGA
|
| Išsaugoti 4,50 € |
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 6,89 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 47 % medvilnės, 47 % modalinis, 6 % elastano |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008068319 |
Ieškai tobulo komforto, stiliaus ir kokybiško atlikimo derinio?Vyriški bokseriai Styx su klasikine guma juosmenyje užtikrins tau komfortą visą dieną, nesvarbu, ar esi darbe, sportuoji, ar ilsiesi namuose.Dėl trumpesnių klešnių jie puikiai tinka ir po prigludusiais kelnėmis, gražiai pabrėžia tavo užpakalį.Be to, jie gaminami Čekijoje, kas garantuoja precizišką apdirbimą ir aukščiausią kokybę.
Šie bokseriai pagaminti iš unikalios medvilnės, modalo ir elastano mišinio.Ši medžiaga derina geriausias natūralių pluoštų savybes, kurios užtikrina minkštumą, pralaidumą orui ir malonų pojūtį ant odos.Modalas suteikia bokseriams švelnumo, lengvumo ir drėgmės pašalinimą, kad būtų maksimalus komfortas net ir intensyvesnės veiklos metu.Bokseriai yra maloniai elastingi, puikiai priglunda ir gražiai išlaiko formą.
Vyriški bokseriai Styx turi trumpesnes klešnes, kurios niekada nesiraukšlėja ir suteikia tau maksimalią judėjimo laisvę.Bokserius Styx gali dėvėti įprastą dieną biure, jie puikiai tinka ir po sportiniais šortais.Klasikinė guma juosmenyje su Styx logotipu puikiai laikosi vietoje, nespaudžia ir prisitaiko prie tavo kūno be nemalonaus įsirėžimo.Modernus dizainas suteikia bokseriams sportišką ir minimalistinį atspalvį, todėl juose jausiesi tiesiog puikiai.
Čekiškas prekės ženklas Styx yra žinomas tarp klientų dėl savo laisvų bokserių su išskirtiniais raštais ryškiomis spalvomis.Pagrindinė šio prekės ženklo populiarumo priežastis yra malonios medžiagos ir puikūs kirpimai, kuriuos išbandėme patys.Styx priklauso mūsų privačiam prekės ženklui ir už produktų kokybę dedame ranką į ugnį.
Kad tavo mėgstami bokseriai ilgai išliktų geros būklės, rekomenduojame laikytis šių patarimų:
Patarimas:Rasti tinkamą apatinio trikotažo gabalėlį, kuris tau puikiai tiktų, kartais yra sudėtinga.Kai jį randi, verta juo gerai rūpintis, kad ilgai tarnautų.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 47 % medvilnės, 47 % modalinis, 6 % elastano |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008068319 |
25 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
graži žalia spalva
itin patogus
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis