| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
15 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| TOMMY HILFIGER - MOTERYS | |||
| MOTERIŠKOS PIŽAMOS | |||
| DYDIS | KRŪTINĖS APIMTIS (CM) | LIEMENS APIMTIS (CM) | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 97-103 | 66-71 | 87-91 |
| S | 104-110 | 72-77 | 92-97 |
| M | 111-117 | 78-83 | 98-103 |
| L | 118-124 | 84-89 | 104-109 |
| XL | 125-131 | 90-95 | 110-115 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 0 |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 54,39 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 57 % medvilnės, 38 % modalinis, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| Rankovės ilgis | Trumpas |
| Kelnių ilgis | trumpas |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdamas,Nyderlandai, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė, modalinis |
| Sudėtis | 57 % medvilnės, 38 % modalinis, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| Rankovės ilgis | Trumpas |
| Kelnių ilgis | trumpas |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdamas,Nyderlandai, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis