| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
55 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| DEDOLES - MOTERYS | |
| MOTERIŠKA LIEMENĖLĖ | |
| DYDIS | KRŪTINĖS APIMTIS (CM) |
|---|---|
| XS | 61-64 |
| S | 65-68 |
| M | 69-72 |
| L | 73-76 |
| XL | 77-80 |
| XXL | 81-84 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 5,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Sustiprinimas | Ne |
| Kostice | Ne |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058700260 |
Pasimėgauk žaismingumo ir patogumo deriniu su miela ir tuo pačiu funkcionalia Dedoles moteriška liemenėle!Ji sukurta taip, kad suteiktų tau maksimalų komfortą visą dieną ir tuo pačiu pridėtų kiekvienam aprangos deriniui žaismingos originalumo.
Dedoles liemenėlė pagaminta iš kokybiško medvilnės ir elastano mišinio.Medvilnė užtikrina švelnumą ir kvėpavimą, todėl jausiesi gaiviai net ir intensyvesnėmis dienomis ar sportuojant.Elastanas suteikia reikalingą elastingumą, dėl kurio liemenėlė prisitaiko prie tavo kūno, nespaudžia ir neveržia.
Dedoles liemenėlės išsiskiria originaliais raštais ir ryškiomis spalvomis, kaip ir kiti šios prekės ženklo gaminiai.Tai daro jas puikiu pasirinkimu kiekvienai moteriai, kuri nenori įsilieti į minią.Sportinis kirpimas be pakietinimų, lankelių ir užsegimų yra idealus visiems, kurie teikia pirmenybę patogumui prieš sudėtingą apsirengimą.Racerback nugaros dalis suteikia judėjimo laisvę ir yra ideali tiek ramioms dienoms, tiek lengvesnei sportinei veiklai.Liemenėlė puikiai tinka įvairių tipų figūroms ir puikiai išlaiko formą.
Populiarus Slovakijos prekės ženklas Dedoles sužavėjo savo gerbėjus originaliais raštais ir ryškiomis spalvomis, kurios apšviečia ne tik populiarias kojines, bet ir vyriškus bokserius ar moteriškas liemenėles.Be unikalios išvaizdos, gali tikėtis ir malonių medžiagų bei kokybiško apdirbimo, kuris ilgai tarnaus.
Kad liemenėlė ilgai išliktų kaip nauja, rekomenduojame laikytis šių priežiūros nurodymų.
Patarimas: Rasti tinkamą apatinio trikotažo gabalėlį, kuris puikiai tinka, kartais yra sudėtinga.Kai jį randi, verta juo gerai pasirūpinti, kad ilgai tarnautų.Patarimų, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Sustiprinimas | Ne |
| Kostice | Ne |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Gamintojas | Dedoles, s. r. o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058700260 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis