| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
5 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| CALVIN KLEIN - MOTERYS | |||
| KELNAITĖS / STRINGAI | |||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
Yra sandėlyje (ketvirtadienį 14.5. pas jus arba pasiimti) Faktinis pristatymo greitis (užsakant šiandien į 13:00)
|
|||
|
19,99 €
15,99 €
su kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 15,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 72 % nailono, 28 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145909128 |
Calvin atrodo labai prabangiai ne tik dėl kirpimo. Naudojama medžiaga gerai priglunda ir yra labai maloni liesti. Apie tokios kokybės " negalima pasakyti nieko blogo. Nuostabiai patogi medžiaga ir puikiai tinka ir ypač puikiai atrodo. Jis tikrai patiks ir kaip prabangi dovana.
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 72 % nailono, 28 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 5051145909128 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis