| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
35 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| STYX - MOTERYS | ||
| MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
✅ 7,60 € už vienetą (su kodu: MEGA) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 22,78 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473239686 |
Nori sujungti maksimalų komfortą su originaliu dizainu?Moteriški laisvos bokseriai Styx art su klasikine guma yra tinkamas pasirinkimas!Dėl laisvesnio kirpimo ir aukštos kokybės natūralios medžiagos jie puikiai tinka namų jaukumui, miegui ir kasdieniam dėvėjimui.Ir dar – jų ryškus dizainas tikrai neliks nepastebėtas!
Laisvos bokseriai pagaminti iš 100% medvilnės, tai reiškia, kad gali mėgautis malonia, kvėpuojančia ir lengva medžiaga, kuri idealiai tinka visos dienos dėvėjimui.Natūrali medvilnė puikiai sugeria prakaitą ir yra gerai kvėpuojanti, todėl laisvos bokseriai yra patogūs net ir visos dienos dėvėjimui.Be to, ši medžiaga taip pat yra patvari, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką, net po daugelio skalbimų išlaikys savo formą ir spalvą.
Moteriški laisvos bokseriai Styx turi laisvesnį kirpimą, kuris suteikia maksimalų judėjimo laisvumą.Klasikinė guma juosmenyje yra patogi, nespaudžia ir netrikdo unikalios bokserių išvaizdos.Ryškūs raštai ir spindinčios spalvos suteikia Styx art bokseriams originalią ir žaismingą išvaizdą, kurią įvertins kiekviena moteris su humoro jausmu.Styx bokseriai yra idealūs namuose ir miegui, visada atrodysi puikiai ir suteiks tau pasitikėjimo.
Styx apatinis trikotažas yra visiškai pagamintas Čekijos Respublikoje.Šis tradicinis čekų prekės ženklas su daugiau nei 30 metų istorija rūpinasi savo produktų kokybe ir naudoja modernias technologijas bei tradicinius metodus, kad užtikrintų aukščiausią kokybę ir komfortą.Be to, Styx priklauso mūsų privačioms prekėms, kurioms skiriame maksimalų dėmesį ir už jų kokybę galime garantuoti – testavome jas patys.
Patarimas:Tapkite apatinio trikotažo priežiūros ekspertu su patarimais mūsų straipsnyje ir suteikite savo mėgstamiems drabužiams priežiūrą, kurios jie nusipelno.
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 100 % medvilnė |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473239686 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis