| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
104 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| MAIDENFORM | |
| MAIDENFORM MENSTRUACINĖS KELNAITĖS | |
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|
| S | 92-94 |
| M | 97-99 |
| L | 102-104 |
| XL | 107-109 |
| XXL | 112-114 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 12,79 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 78 % nailono, 22 % elastano |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
Menstruacinės kelnaitės Maidenform jungia elegantišką dizainą su praktišku funkcionalumu.Dėl švelnaus nailono ir nėrinių naudojimo jausiesi patogiai ir stilingai, net ir savo dienomis.Kelnaitės yra tinkamos silpnai iki vidutinio stiprumo menstruacijoms, suteikia patikimą apsaugą ir yra sukurtos taip, kad tiktų ir pilnesnėms moterims.
Maidenform kelnaitės pagamintos iš poliamido ir elastano derinio.Ši medžiaga užtikrina elastingumą, minkštumą ir patvarumą, kuris prisitaiko prie tavo poreikių.Sugerianti dalis yra plona, kas užtikrina kelnaičių patogumą ir nematomumą, bet tuo pačiu efektyviai apsaugo. Kelnaitės taip pat yra švelnios ir minkštos ant odos, ką tikrai įvertinsi sudėtingesnėmis dienomis.
Nėrinių ir lygaus audinio derinys priekinėje dalyje sukuria elegantišką ir moterišką išvaizdą.Bikini tipo kirpimas su žemesniu liemeniu užtikrina patogų dėvėjimą ir universalų naudojimą, kelnaitės lengvai pasislepia po bet kokiu apranga.Dėl diskretiško dizaino menstruacinės kelnaitės Maidenform yra neatskiriamos nuo įprastų, todėl lengvai pakels tavo pasitikėjimą net ir sudėtingesnėmis dienomis.
Amerikietiškas prekės ženklas Maidenform didžiuojasi puikiu moters kūno ir jo poreikių supratimu.Dėl preciziškų kirpimų, kurie prisitaiko prie tavo figūros, ir kokybiškų medžiagų jausiesi užtikrintai menstruacijų metu ir įprastomis dienomis.Elegantiškas ir nesenstantis dizainas yra puikus pasirinkimas tavo gyvenimo stiliui.
Patarimas:Radus menstruacinį apatinį trikotažą, kuris tau tinka ir patinka, jis nusipelno geriausios priežiūros.Tinkamai prižiūrimas jis patikimai tarnaus tikrai ilgai.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 78 % nailono, 22 % elastano |
| Guma | Klasikinis |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
230 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
turi kelnaites
Norėjau, kad kelnaitės būtų ne tik juodos spalvos, bet ir kitos spalvos, ir esu labai patenkinta, kokybiškos ir puikiai tinka
Čekija
trumpikės
gražios kūno kelnaitės
Čekija
ms trumpiniai
Malonus, praktiškas ms
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis