| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
758 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| NEDETO | |
| MOTERIŠKOS MENSTRUACINĖS KELNAITĖS | |
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 15,29 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilninis trikotažas |
| Touch vidinis sluoksnis | medvilninis trikotažas |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
Patogios menstruacinės kelnaitės lietuviško prekės ženklo Nedeto yra tinkamos kasdieniam naudojimui per vidutinio stiprumo menstruacijas.Komfortą dėvint užtikrina malonios medžiagos – antibakterinio mikropluošto sluoksnis, medvilninis trikotažas ir minkšta austinė guma su Nedeto logotipu.Su kelnaitėmis, kuriomis galima pasitikėti, menstruacijos gali būti netikėtai malonios.Tereikia tik išbandyti!
Nedeto menstruacinės kelnaitės dėl savo patikimumo ir patogaus kirpimo yra tarp produktų, kuriuos greitai pamėgsi.Vidutinė absorbcija daro šias kelnaites idealiu nepralaidžiu apatiniu drabužiu normalioms menstruacijoms.Absorbcinė įklotė susideda iš trijų apsaugos sluoksnių, nepraleidžia skysčio, stabdo bakterijų dauginimąsi ir kvapo atsiradimą, tačiau yra plona ir nepastebima.
Sudėtis: Nedeto menstruacinės kelnaitės yra iš medvilninio trikotažo.Vidinis sluoksnis:100% mikropluoštas; 100% poliesteris.Išorinis sluoksnis:95 % medvilnė, 5 % elastanas.
Prekės ženklas Nedeto atsirado kaip mūsų privatus ženklas, kad galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės lietuviškus apatinius, už kuriuos neišleisi visos algos.Moteriški apatiniai – ypač menstruaciniai – nusipelno aukščiausios kokybės, todėl skiriame dėmesį medžiagų pasirinkimui ir išdirbtiems kirpimams.
Jei reikia daugiau informacijos apie menstruacines kelnaites, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį tinklaraštyje:Kaip išsirinkti menstruacines kelnaites?
Ten rasi informaciją:
Patarimas:Radus menstruacinius drabužius, kurie tau tinka ir patinka, jie nusipelno geriausios priežiūros.Tinkamai prižiūrint, jie tarnaus patikimai labai ilgai.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | yra 160 cm ūgio, sveria 47 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilninis trikotažas |
| Touch vidinis sluoksnis | medvilninis trikotažas |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
431 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Rekomenduoju
maloni medžiaga, patogus kirpimas
Čekija
Nedeto
Aš taip pat turiu normalias kelnaites ir gerą kokybę bei kainą
Čekija
Rekomenduoju
Puikus, pakartotinis pirkimas
Čekija
kelnaitės Nedeto
Kokybiška ir patogi medžiaga, pakankamai sugerianti dalis
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis