| Pristatymo greitis: | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus | |
| Itelia | penktadienį 24.4. pas jus |
| penktadienį 24.4. pas jus |
Naujas produktas
24 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| PIETRO FILIPI | |
| MOTERIŠKOS MENSTRUACINĖS KELNAITĖS | |
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 16,00 € už vienetą (su kodu: TURBO) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 0 |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 47,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | bambuko viskozė |
| Sudėtis | 95 % bambuko viskozės, 5 % elastano |
| Touch vidinis sluoksnis | merino vilna |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
Trys patogios menstruacinės kelnaitės Pietro Filipi prekės ženklo skirtingo sugeriamumo yra tinkamos dienai ir nakčiai.Jos suteiks pasitikėjimo tiek silpnesnėmis, tiek stipresnėmis dienomis.Kvėpavimą ir sausumo pojūtį užtikrina aukščiausios kokybės natūralios medžiagos – bambuko viskozė ir merino vilna – ir jos savo darbą atlieka tikrai puikiai!
Su šiuo menstruacinių kelnaičių trio būsi puikiai pasiruošusi silpnesnei ir stipresnei menstruacijai, dienai ir nakčiai.Jei nori išbandyti skirtingo sugeriamumo absorbcines kelnaites, šis išmanus mišinys yra aiškus pasirinkimas.
Pakuotėje yra:
Pietro Filipi menstruacinės kelnaitės klasikinio kirpimo tęsia šio prekės ženklo stilingumo ir kokybės reputaciją.Sugeriamą ir nepralaidų įdėklą sudaro trys apsaugos sluoksniai.Merino vilna kontaktiniame sluoksnyje patikimai pašalina drėgmę nuo kūno, be to, tai natūraliai antibakterinė medžiaga.
Sudėtis: Menstruacinės kelnaitės Pietro Filipi yra iš bambuko viskozės.Vidinis sluoksnis:100% merino vilna; 100% poliesteris.Išorinis sluoksnis:95 % bambuko viskozė, 5 % elastanas.
Pietro Filipi apatinis trikotažas tau tiks
Pietro Filipi prekės ženklas yra gerai žinomas dėl kokybiškų verslo drabužių su moderniu prisilietimu.Dabar gali išbandyti ir Pietro Filipi apatinį trikotažą, įskaitant menstruacinį, kuris tęsia pradėtą tendenciją, todėl gali tikėtis kokybiškų medžiagų, preciziško kirpimo ir aukščiausios klasės dizaino, kuris tikrai patiks.
Jei reikia daugiau informacijos apie menstruacines kelnaites, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį tinklaraštyje:Kaip pasirinkti menstruacines kelnaites?
Rasi ten informaciją:
Patarimas:Radus menstruacinį apatinį trikotažą, kuris tau tinka ir patinka, jis nusipelno geriausios priežiūros.Dėl tinkamo elgesio jis patikimai tarnaus tikrai ilgai.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | bambuko viskozė |
| Sudėtis | 95 % bambuko viskozės, 5 % elastano |
| Touch vidinis sluoksnis | merino vilna |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229007 |
247 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Ponios kelnaitės 3x
puiki medžiaga, apdorojimo greitis
Čekija
Ponia kelnaitės
Esu sužavėta, kelnaitės išsilaikė net per labai gausias menstruacijas, jos nepratekėjo. Kartu jos patogios dėvėti ir, palyginti su įdėklais, geriau praleidžia orą ir yra patogesnės. Rekomenduoju
Čekija
Ponia kelnaitės
Esu sužavėta, kelnaitės išsilaikė net per labai gausias menstruacijas, jos nepratekėjo. Kartu jos patogios dėvėti ir, palyginti su įdėklais, geriau praleidžia orą ir yra patogesnės. Rekomenduoju
Čekija
Ponia kelnaitės
Esu sužavėta, kelnaitės išsilaikė net per labai gausias menstruacijas, jos nepratekėjo. Kartu jos patogios dėvėti ir, palyginti su įdėklais, geriau praleidžia orą ir yra patogesnės. Rekomenduoju
Čekija
Ponia kelnaitės
gražus, pasitenkinimas iki šiol
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis