| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
163 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| PIETRO FILIPI | |
| MOTERIŠKOS MENSTRUACINĖS KELNAITĖS | |
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 17,59 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | bambuko viskozė |
| Sudėtis | 95 % bambuko viskozės, 5 % elastano |
| Touch vidinis sluoksnis | merino vilna |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
Atrask revoliucinį komfortą su menstruacinėmis kelnaitėmis Pietro Filipi, kurios tau užtikrins patikimą apsaugą menstruacijų metu.Dėl bambuko viskozės, elastano ir merino vilnos derinio kelnaitės yra ne tik itin patogios, bet ir kvėpuojančios bei antibakterinės.Su elegantišku dizainu ir praktišku aukštu liemeniu jos puikiai prisitaiko prie tavo kūno ir suteikia pasitikėjimą visą dieną.
Kelnaitės pagamintos iš bambuko viskozės su elastano priedu.Bambuko pluoštai yra vienos iš modernių medžiagų, kurios puikiai tinka apatinių drabužių gamybai.Menstruacinės kelnaitės dėl jų yra švelnios ir malonios liesti.Tuo pačiu metu medžiaga yra antibakterinė ir švelni odai.Vidinis merino vilnos sluoksnis patikimai sugeria skysčius ir užtikrina gaivumą net ir sudėtingomis dienomis.
Dėl specialiai suprojektuoto absorbcinio sluoksnio menstruacinės kelnaitės Pietro Filipi užtikrina patikimą apsaugą nuo menstruacinio skysčio nutekėjimo.Menstruacinės kelnaitės yra modernios menstruacinės priemonės, jas gali naudoti atskirai arba kartu su kitais higienos produktais.Aukštas liemuo suteikia papildomą komfortą ir švelniai formuoja figūrą.Austi guma liemenyje taip pat suteikia kelnaitėms modernią išvaizdą.
Absorbcinės kelnaitės Pietro Filipi Heavy tinka net stiprioms menstruacijoms, padės tau lengvai susidoroti net su sunkesnėmis pirmomis dienomis.Jų sugeriamasis sluoksnis užtikrins tavo komfortą net kelias valandas.
Drabužių prekės ženklas Pietro Filipi turi labai gerą reputaciją ir ilgą tradiciją.Jis žinomas dėl savo drabužių darbui ir laisvalaikiui, kurių bendras vardiklis visada buvo modernūs kirpimai ir malonios medžiagos, kurios padės tau įveikti visas iššūkius.Savo naują skyrių prekės ženklas pradėjo rašyti bendradarbiaudamas su nedeto.lt.lt ir pirmą kartą pristatė kolekciją prabangaus apatinio trikotažo vyrams ir moterims, kurie vertina tobulą kokybę.
Patarimas:Kai rasi menstruacinius drabužius, kurie tau tinka ir patinka, jie nusipelno geriausios priežiūros.Dėl tinkamo elgesio jie tau patikimai tarnaus labai ilgai.Patarimus, kaip tai padaryti, rasi mūsų straipsnyje.
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi S dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | bambuko viskozė |
| Sudėtis | 95 % bambuko viskozės, 5 % elastano |
| Touch vidinis sluoksnis | merino vilna |
| Touch sluoksnio spalva | Juoda |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
440 žmonės pirko
Užsienio kalbų apžvalgos verčiamos naudojant DeepL vertėją.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Naudingiausia
Naujausias
Seniausias
Čekija
Valstybių narių trumposios ataskaitos
puikiai sugerianti kelnaičių dalis, medžiaga maloni
Čekija
Ponia kelnaitės
tikrai rekomenduoju, labai gera kokybė, esu maloniai nustebintas
Čekija
Pietro Filipi
man puikiai tinka
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis