| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
101 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| NEDETO - VYRAI | ||
| VYRIŠKI MARŠKINĖLIAI | ||
| DYDIS | LIEMENS APIMTIS (CM) | NEIŠSITEMPĘS (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 9,00 € už vienetą (su kodu: ALFA) |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 17,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473285072 |
Užtikrink visos dienos komfortą su vyriškais laisvais bokseriais Nedeto.Šie laisvi bokseriai sukurti taip, kad suteiktų maksimalų patogumą ir judėjimo laisvę bet kokia proga – ar tai būtų ilga darbo diena, namų ramybė ar sudėtingas žygis kalnuose.Paprastas dizainas kartu su aukštos kokybės medžiaga tavęs nenuvils.
Laisvi bokseriai Nedeto yra pagaminti iš medvilnės ir elastano, kas užtikrina jų ypatingą minkštumą ir pralaidumą orui.Medvilnė yra ideali medžiaga kasdieniam dėvėjimui dėl savo gebėjimo gerai sugerti drėgmę ir suteikti maksimalų komfortą net ilgai dėvint, o elastanas užtikrina, kad medžiaga yra švelni ir nedirgina net jautrios odos.
Laisvi bokseriai Nedeto turi laisvesnį kirpimą, kuris suteikia maksimalų judėjimo laisvumą.Austi guma juosmenyje prisitaiko prie tavo kūno ir užtikrina, kad laisvi bokseriai puikiai tinka be nemalonaus įsirėžimo.Jie yra puikus pasirinkimas ne tik laisvalaikio veiklai, bet ir visos dienos dėvėjimui.Paprasta išvaizda su funkcionalumo ir kokybės akcentu yra puikus pasirinkimas visiems praktiškiems vyrams.
Apatinį trikotažą Nedeto dėvime visi, nes jį pasigaminome patys.Nedeto yra mūsų privatus prekės ženklas, kuriame ypatingą dėmesį skiriame kokybiškoms medžiagoms ir nepriekaištingam apdirbimui, kad mūsų klientai galėtų mėgautis kokybišku apatiniu trikotažu už puikią kainą.Laisvi bokseriai pagaminti Turkijoje.
Kad tavo nauji mėgstami Nedeto laisvi bokseriai ilgai tarnautų, rekomenduojame laikytis kelių paprastų taisyklių.
Patarimas:Rasti mėgstamą apatinį trikotažą kartais yra ilgas kelias, todėl norime, kad tavo mėgstami drabužiai ilgai tarnautų.Todėl pas mus rasi taip pat daug puikių sprendimų apatinių skalbimui, tokių kaip skalbimo popierėliai ar maišeliai švelniems drabužiams.
| Modelis | yra 185 cm ūgio, sveria 85 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | medvilnė |
| Sudėtis | 95 % medvilnė, 5 % elastano |
| Guma | priekaištavo |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Taip |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gamintojas | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Praha 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473285072 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis