Pristatymo greitis | trečiadienį 18.6. pas jus |
Dabartinis pristatymo greitis | DPD | Itelia | GLS | Nemokamas pristatymas |
trečiadienį 18.6. pas jus | trečiadienį 18.6. pas jus | trečiadienį 18.6. pas jus | nuo 59,99 € |
Apatiniai drabužiai yra kiekvieno žmogaus spintoje, nesvarbu, koks jis yra lyties ar amžiaus. Jie priklauso prie svarbiausių drabužių, kurie yra arčiausiai mūsų kūno. Todėl labai svarbu, kad jie būtų pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir gamintojo, kuris specializuojasi apatinio trikotažo gamyboje. Apatiniai drabužiai turi būti kvėpuojantys, nesukelti odos sudirginimo, kitaip tariant, turėtumėte jaustis juose kaip savo odoje.
Apatinius drabužius dažniausiai nešiojate visą dieną. Kad jaustumėtės patogiai juose, svarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Galite pasirinkti apatinį trikotažą iš dirbtinių, bet taip pat ir natūralių medžiagų. Tai labai priklauso nuo to, kokiai progai pasirenkate apatinį trikotažą.
Norint pasirinkti kokybišką apatinį trikotažą, reikia žinoti gamybos medžiagas ir jų charakteristikas. Be natūralių medžiagų, galite rinktis ir sintetinius ar kombinuotus audinius. Kombinuoti audiniai gaminami iš kelių sintetinių pluoštų, kurie suteikia audiniui tam tikrą funkciją, arba iš natūralių medžiagų, sumaišytų su sintetiniais.
Medvilnė yra vienas populiariausių apatinio trikotažo medžiagų. Kiekvienas vyras turi savo spintoje medvilnines apatinės kelnaites, bokserius arba slipus. Moterims tikrai kolekcijoje yra medvilninės kelnaitės arba liemenėlės. Ši medžiaga yra natūrali ir pasižymi savo tvirtumu bei geromis prakaito ir drėgmės absorbcijos savybėmis. Be to, ji nesugadina net dažnai plaunant aukštoje temperatūroje ar lyginant. Tačiau medvilnė nėra tik viena. Galite susidurti ir su šiais tipais:
Bambuko audiniai gaminami iš medinių stiebų to paties pavadinimo augalo. Iš medžių gaunama celiuliozė, kuri apdorojama į pluoštą, kuris yra labai malonus odai. Drabužiai iš šios natūralios medžiagos puikiai sugeria prakaitą, yra kvėpuojantys, antistatiniai ir natūraliai antibakteriniai. Tai puikiai tinka moteriškoms kelnaitėms. Negalime pamiršti paminėti, kad bambuko pluošto produktai yra suyrantys.
Modal yra natūrali medžiaga, gaunama iš bukų medžių celiuliozės. Tai viskozės rūšis, kuri vadinama dirbtiniu šilku. Jos savybės yra lengvumas ir kvėpuojamumas. Malonu dėvėti ir puikiai sugeria prakaitą. Apatiniai drabužiai vyrams ir moterims dažniausiai gaminami iš modalo ir pridedant medvilnės bei elastano. Marškiniai, pižamos, T-marškiniai, legginsai ir kiti drabužiai gali turėti ir poliesterio bei medvilnos. Modalas nesusitraukia ir yra atsparus nusidėvėjimui.
Merino yra avies veislė, kuri iš pradžių kilusi iš Šiaurės Afrikos, tačiau dabar ši avys dažniausiai auginama Australijoje ir Tasmanijoje. Merino vilna yra natūralus pluoštas, kuris yra kvėpuojantis, nesukelia nemalonaus kvapo, nesukelia odos niežėjimo, lengvai prižiūrimas ir sugeba reguliuoti temperatūrą (žiemoje šildo, vasarą vėsina). Dėl pluošto elastingumo apdarai iš merino vilnos nesusiglamžo. Ši medžiaga labai populiari sportui ir funkcionaliam trikotažui gaminti.
Lyocell laikomas naujos kartos natūraliu pluoštu. Jo gamyba yra švelni aplinkai, o charakteristikos yra švelnumas, švelnumas, kvėpuojamumas, tvirtumas, termoreguliacija ir antibakterinės savybės. Gamybai naudojama celiuliozė iš ąžuolo, buko, beržo, eukalipto ir eglės.
Minkštas frotė audinys yra medvilnės ir poliesterio mišinys, kur dominuoja medvilna. Poliesteris pridedamas audinio lengviau priežiūrai. Frotė yra kilpinis audinys, kuris dėl medvilnos sudaro didesnį sugeriamumą. Dažniausiai jis naudojamas rankšluosčių, veido rankšluosčių ir paplūdimio drabužių gamybai.
Lycra, Spandex ir elastanas yra tas pats. Tai minkštas elastingas pluoštas, gautas iš poliuretano, kuris Amerikoje žinomas kaip Spandex, o Europoje – kaip Lycra, tai yra prekybinis elastano pavadinimas. Lycra visada pridedama prie kai kurių natūralių medžiagų (medvilnos, viskozės, šilko ir kt.). Dėl to audinys tampa elastingesnis ir tvirtesnis. Drabužiai geriau išlaiko formą, gerai priglunda, greitai džiūsta ir mažiau glamžosi. Šis audinys taip pat tinka savo apatinio trikotažo siuvimui, tačiau tam reikia tam tikros praktikos (galite naudoti sieviešu apakšveļas paraugu). Lycra randama apatinėje trikotaže, maudymosi kostiumuose ir funkcinėje aprangoje.
Dirbtiniai pluoštai yra audiniai, kurie gaunami chemine gamybos proceso metu iš natūralių ar sintetinių polimerų, taip pat iš neorganinių medžiagų. Dėl savo įvairių savybių jie naudojami kaip priedai. Tarp žinomiausių yra:
Jei ieškote antibakterinių audinių, pasirinkite tuos, kurie buvo apdoroti sidabro jonais. Sidabro jonai užkerta kelią bakterijų augimui, pelėsiui, sumažina nemalonius kvapus ir padeda palaikyti biologinę odos pusiausvyrą, nesvarbu, ar užsiimate sportu, ar tik laisvalaikio veikla.
ir nemokamas grąžinimas
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis