| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
26 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
|
Yra sandėlyje (ketvirtadienį 14.5. pas jus arba pasiimti) Faktinis pristatymo greitis (užsakant šiandien į 13:00)
|
|||
|
9,99 €
7,99 €
su kodu: TURBO
|
|||
|
|
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 2,99 € |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
✅ Nemokamas pristatymas iš 59,99 € |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 7,99 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Medžiaga | merino vilna |
|---|---|
| Sudėtis | 35 % merino vilnos, 30 % poliesteris, 30 % polipropileno, 5 % elastano |
| Kojinių aukštis | didelis |
| Temperatūros klasė | C (nuo -20 °C iki + 5 °C) |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Gamintojas | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281071775 |
Ieškote vaikiškų lauko kojinių, pagamintų iš patogios medžiagos ir turinčių natūralią antibakterinę apsaugą? Tuomet čekų prekės ženklo "Voxx" kojinės yra tinkamas pasirinkimas.
Vaikiškos frotinės kojinės, paminkštintos zonos nuo pūslių ir pūslelių, minkštas pakraštys, didelis pralaidumas orui, silproX medžiagos su sidabro jonais antibakterinė apsauga, didžiausias šiluminis komfortas dėl merino vilnos CLIMAYARN.
Daugiau informacijos rasite toliau pateiktoje klasikinėje gaminio informacijoje.
| Medžiaga | merino vilna |
|---|---|
| Sudėtis | 35 % merino vilnos, 30 % poliesteris, 30 % polipropileno, 5 % elastano |
| Kojinių aukštis | didelis |
| Temperatūros klasė | C (nuo -20 °C iki + 5 °C) |
| puslapis | 40°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Pagaminta Čekijoje | Taip |
| Gamintojas | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281071775 |
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis