| Pristatymo greitis: | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus | |
| Itelia | ketvirtadienį 14.5. pas jus |
| ketvirtadienį 14.5. pas jus |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Naujas produktas
18 Prekė ks
Įspėjimas: paskutinis egzempliorius sandėlyje!
Pasiekiamumo data:
| CALVIN KLEIN - MOTERYS | |
| KELNAITĖS / STRINGAI | |
| DYDIS | KLUBŲ APIMTIS (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ nemokamas pristatymasPristatymas iš 0 |
✅ Pristatymas kitą dieną |
✅ 120 dienų nemokamas keitimas arba grąžinimas |
✅ 98 % patenkintų klientų |
✅ Daugiau nei 400 000 apatinio trikotažo vienetų puikiomis kainomis |
|
✅ Skaidri kaina Mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų yra 70,39 € Nuolaidos skaičiuojamos nuo pradinės kainos. Nemokamas pristatymas apskaičiuojamas išskaičiavus nuolaidų kodus. Norite būti tikri, kad nepraleisite daugiau nuolaidų? Užsisakykite naujienlaiškį puslapio apačioje. |
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 71 % poliamidas, 29 % elastano |
| Guma | Besiūlė |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Ar trokšti lygios silueto ir natūralaus komforto visą dieną?Su šiomis moteriškomis Calvin Klein formuojančiomis kelnaitėmis gausi ne tik puikią atramą, bet ir subtilią eleganciją.Dėl besiūlio apdirbimo ir švelnios medžiagos jos yra beveik nematomos po drabužiais ir tuo pačiu formuoja tavo formas taip, kad jaustumeisi pasitikinti savimi bet kurioje situacijoje.
Kelnaitės pagamintos iš sintetinių pluoštų derinio, kuris užtikrina aukštą elastingumą, tvirtumą ir yra malonus liesti.Poliamidas su elastanu efektyviai formuoja pilvuką, sėdmenis ir šlaunis, nespausdami ir nesukeldami diskomforto.Audinys yra lygus ir švelnus, todėl puikiai tinka dėvėti visą dieną.
Vienos spalvos dizainas su subtiliu Calvin Klein logotipu suteikia apatiniams prabangos ir elegancijos pojūtį.Lygus besiūlis vaizdas užtikrina, kad kelnaitės liks nematomos net po prigludusiais drabužiais – idealus pasirinkimas po suknelėmis, sijonais ir aptemptomis kelnėmis, kai tik nori pasitikėti savimi.Kelnaitės turi aukštą kirpimą ir yra sukurtos taip, kad lengvai formuotų pilvuką ir klubus neprarandant komforto.Besiūlės kraštinės priglunda prie kūno kaip antra oda, užtikrindamos puikią išvaizdą ir judėjimo laisvę be spaudimo.
Išskirtiniai apatiniai Calvin Klein yra mados pramonės klasika.Moteriškos kelnaitės yra vienas iš įrodymų, kad Calvin Klein žino, kaip sujungti kokybę su stiliumi.Per daugiau nei 50 metų egzistavimo prekės ženklas įrodė, kad apatinių drabužių rinkoje jam gali konkuruoti tik nedaugelis.Kai nori pasikliauti savo apatiniais bet kokioje situacijoje, tada nori Calvin Klein apatinių.
Tinkama priežiūra prailgins tavo apatinių gyvenimą ir užtikrins, kad jie išlaikytų formą ir elastingumą.
Patarimas: Tavo mėgstami apatiniai nusipelno švelnaus elgesio.Ir kadangi norime, kad jie ilgai tarnautų, siūlome taip pat daug priedų skalbimui, kurie užtikrins puikią švarą ir medžiagos apsaugą.
| Modelis | Jis yra 175 cm ūgio, sveria 51 kg ir dėvi M dydžio drabužius. |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis pluoštas |
| Sudėtis | 71 % poliamidas, 29 % elastano |
| Guma | Besiūlė |
| puslapis | 30°C |
| lyginimas | Ne |
| Džiovyklė | Ne |
| Importuotojas | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdamas, Nyderlandai, service.eu@calvinklein.com |
| Gamintojas | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, Niujorkas, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
grąžinimui
rekomenduoja parduotuvę
apatinis trikotažas puikiomis kainomis